VÚRV a Roman Pavela na veletrhu „Svět knihy“, 9.–12. 6. 2022

Ve dnech 9. až 12. června 2022 se na holešovickém výstavišti koná veletrh „Svět knihy“. Se svou knihou „Zeleninová zahrádka polopatě„, navazující na oblíbený českotelevizní pořad „Polopatě“, vystoupí její autor Roman Pavela z VÚRV, v.v.i. Tato publikace pro začínající i pokročilejší zahrádkáře opanovala žebříčky prodejů odborné literatury. Nejenže byla vyprodána do tří dnů od prvního vydání, ale stále patří mezi jasné bestsellery letošního jara a na knižních pultech se prodává již její čtvrtý dotisk. Návrat k zahrádkaření totiž zaznamenal v posledních pár letech boom, kterému kniha vyšla šikovně naproti.
Během veletrhu proběhne na stánku České televize 10. června ve 13.30 hodin křest knihy „Zeleninová zahrádka polopatě“ – s hosty Kateřinou Winterovou a Filipem Čapkou – a 11. června v 15 hodin ještě beseda s Romanem Pavelou na téma ‚‚Ekologické zemědělství – současná výzva i pro zahrádkáře‘‘.
Romanu Pavelovi čerstvě vyšla také třetí publikace knižní řady Světem bylin v nakladatelství Lirego. Nejnovější díl pojednává o bylinkách pomáhajících při nejrůznějších problémech a chorobách pohybové soustavy.

Kategorie akce, média.
Počet zobrazení: 293